Hrajeme si s písmenky 1.B

Abychom si první naučená písmena lépe zapamatovali, hrajeme si s nimi i při výtvarné výchově a pracovních činnostech. Zatím nejvíc jsme si užili legraci s písmenkem ÓÓÓ, když jsme se divili. Z písmene M jsme vytvořili myšku, A jsme postavili z pastelek. Nejvíc jsme si užívali při modelování písmenek. Ó to je paráda, to se nám to povedóóó! Mgr. […]